Se alle oppføringer i Lærdal
Boligselskap•Lærdal

SAMEIET GRANDANE LÆRDAL

Registrert oppføring i Lærdal.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Lærdal

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET GRANDANE LÆRDAL. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Lærdal

Om SAMEIET GRANDANE LÆRDAL

SAMEIET GRANDANE LÆRDAL er registrert i Lærdal.

Org.nr
994577328
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET GRANDANE LÆRDAL – sameie i Lærdal
Bilder fra SAMEIET GRANDANE LÆRDAL – sameie i Lærdal
Fakta

Om SAMEIET GRANDANE LÆRDAL

  • Aktiv og registrert virksomhet i Lærdal
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 994577328
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET GRANDANE LÆRDAL

Hansegardsvegen 1 6887 Lærdal

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET GRANDANE LÆRDAL

Sameier i Lærdal utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET GRANDANE LÆRDAL. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET GRANDANE LÆRDAL og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.