Se alle oppføringer i Kristiansund n
Boligselskap•Kristiansund n

SAMEIET TERRASSEVEIEN 22

Registrert oppføring i Kristiansund n.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Kristiansund n

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET TERRASSEVEIEN 22. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Kristiansund n

Om SAMEIET TERRASSEVEIEN 22

SAMEIET TERRASSEVEIEN 22 er registrert i Kristiansund n.

Org.nr
937766092
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET TERRASSEVEIEN 22 – sameie i Kristiansund n
Bilder fra SAMEIET TERRASSEVEIEN 22 – sameie i Kristiansund n
Fakta

Om SAMEIET TERRASSEVEIEN 22

  • Aktiv og registrert virksomhet i Kristiansund n
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 937766092
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET TERRASSEVEIEN 22

Terrasseveien 22B 6516 Kristiansund n

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET TERRASSEVEIEN 22

Sameier i Kristiansund n utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET TERRASSEVEIEN 22. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET TERRASSEVEIEN 22 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.