Se alle oppføringer i Kristiansund n
Boligselskap•Kristiansund n

SAMEIET EVENTYRVEIEN 4-10

Registrert oppføring i Kristiansund n.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Kristiansund n

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET EVENTYRVEIEN 4-10. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Kristiansund n

Om SAMEIET EVENTYRVEIEN 4-10

SAMEIET EVENTYRVEIEN 4-10 er registrert i Kristiansund n.

Org.nr
929983610
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET EVENTYRVEIEN 4-10 – sameie i Kristiansund n
Bilder fra SAMEIET EVENTYRVEIEN 4-10 – sameie i Kristiansund n
Fakta

Om SAMEIET EVENTYRVEIEN 4-10

  • Aktiv og registrert virksomhet i Kristiansund n
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 929983610
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET EVENTYRVEIEN 4-10

Eventyrveien 10A 6511 Kristiansund n

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET EVENTYRVEIEN 4-10

Sameier i Kristiansund n utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET EVENTYRVEIEN 4-10. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET EVENTYRVEIEN 4-10 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.