Se alle oppføringer i Klæbu
Boligselskap•Klæbu

SAMEIE LANGELANDVEGEN 10

Registrert oppføring i Klæbu.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Klæbu

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIE LANGELANDVEGEN 10. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Klæbu

Om SAMEIE LANGELANDVEGEN 10

SAMEIE LANGELANDVEGEN 10 er registrert i Klæbu.

Org.nr
994255363
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIE LANGELANDVEGEN 10 – sameie i Klæbu
Bilder fra SAMEIE LANGELANDVEGEN 10 – sameie i Klæbu
Fakta

Om SAMEIE LANGELANDVEGEN 10

  • Aktiv og registrert virksomhet i Klæbu
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 994255363
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIE LANGELANDVEGEN 10

Langelandvegen 10 7540 Klæbu

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIE LANGELANDVEGEN 10

Sameier i Klæbu utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIE LANGELANDVEGEN 10. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIE LANGELANDVEGEN 10 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.