Se alle oppføringer i Kabelvåg
Boligselskap•Kabelvåg

SAMEIET SNEKKERIFABRIKKEN

Registrert oppføring i Kabelvåg.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Kabelvåg

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET SNEKKERIFABRIKKEN. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Kabelvåg

Om SAMEIET SNEKKERIFABRIKKEN

SAMEIET SNEKKERIFABRIKKEN er registrert i Kabelvåg.

Org.nr
893596712
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET SNEKKERIFABRIKKEN – sameie i Kabelvåg
Bilder fra SAMEIET SNEKKERIFABRIKKEN – sameie i Kabelvåg
Fakta

Om SAMEIET SNEKKERIFABRIKKEN

  • Aktiv og registrert virksomhet i Kabelvåg
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 893596712
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET SNEKKERIFABRIKKEN

Sjøgata 16 8310 Kabelvåg

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET SNEKKERIFABRIKKEN

Sameier i Kabelvåg utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET SNEKKERIFABRIKKEN. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET SNEKKERIFABRIKKEN og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.