Se alle oppføringer i Jørpeland
Boligselskap•Jørpeland

MELLARVEGEN 19 A-D

Registrert oppføring i Jørpeland.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Jørpeland

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet MELLARVEGEN 19 A-D. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Jørpeland

Om MELLARVEGEN 19 A-D

MELLARVEGEN 19 A-D er registrert i Jørpeland.

Org.nr
922720991
Næring
Utleie og drift av egne boliger
MELLARVEGEN 19 A-D – sameie i Jørpeland
Bilder fra MELLARVEGEN 19 A-D – sameie i Jørpeland
Fakta

Om MELLARVEGEN 19 A-D

  • Aktiv og registrert virksomhet i Jørpeland
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 922720991
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

MELLARVEGEN 19 A-D

Mellarvegen 19B 4103 Jørpeland

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om MELLARVEGEN 19 A-D

Sameier i Jørpeland utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant MELLARVEGEN 19 A-D. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av MELLARVEGEN 19 A-D og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.