Se alle oppføringer i Husnes
Boligselskap•Husnes

HEIAVIKTUNET SAMEIGE

Registrert oppføring i Husnes.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Husnes

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet HEIAVIKTUNET SAMEIGE. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Husnes

Om HEIAVIKTUNET SAMEIGE

HEIAVIKTUNET SAMEIGE er registrert i Husnes.

Org.nr
996061981
Næring
Utleie og drift av egne boliger
HEIAVIKTUNET SAMEIGE – sameie i Husnes
Bilder fra HEIAVIKTUNET SAMEIGE – sameie i Husnes
Fakta

Om HEIAVIKTUNET SAMEIGE

  • Aktiv og registrert virksomhet i Husnes
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 996061981
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

HEIAVIKTUNET SAMEIGE

c/o Teigen Bygg og Trelast AS 5460 Husnes

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om HEIAVIKTUNET SAMEIGE

Sameier i Husnes utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant HEIAVIKTUNET SAMEIGE. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av HEIAVIKTUNET SAMEIGE og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.