Se alle oppføringer i Haugesund
Boligselskap•Haugesund

SAMEIET SUNDGATA 167 A,B OG C

Registrert oppføring i Haugesund.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Haugesund

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET SUNDGATA 167 A,B OG C. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Haugesund

Om SAMEIET SUNDGATA 167 A,B OG C

SAMEIET SUNDGATA 167 A,B OG C er registrert i Haugesund.

Org.nr
924681438
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET SUNDGATA 167 A,B OG C – sameie i Haugesund
Bilder fra SAMEIET SUNDGATA 167 A,B OG C – sameie i Haugesund
Fakta

Om SAMEIET SUNDGATA 167 A,B OG C

  • Aktiv og registrert virksomhet i Haugesund
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 924681438
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET SUNDGATA 167 A,B OG C

Sundgata 167A 5527 Haugesund

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET SUNDGATA 167 A,B OG C

Sameier i Haugesund utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET SUNDGATA 167 A,B OG C. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET SUNDGATA 167 A,B OG C og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.