Se alle oppføringer i Hareid
Boligselskap•Hareid

SEKSJONSSAMEIET GNR. 41 BNR. 426 I HAREID

Registrert oppføring i Hareid.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Hareid

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SEKSJONSSAMEIET GNR. 41 BNR. 426 I HAREID. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Hareid

Om SEKSJONSSAMEIET GNR. 41 BNR. 426 I HAREID

SEKSJONSSAMEIET GNR. 41 BNR. 426 I HAREID er registrert i Hareid.

Org.nr
936697372
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SEKSJONSSAMEIET GNR. 41 BNR. 426 I HAREID – sameie i Hareid
Bilder fra SEKSJONSSAMEIET GNR. 41 BNR. 426 I HAREID – sameie i Hareid
Fakta

Om SEKSJONSSAMEIET GNR. 41 BNR. 426 I HAREID

  • Aktiv og registrert virksomhet i Hareid
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 936697372
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SEKSJONSSAMEIET GNR. 41 BNR. 426 I HAREID

Brekkane 8 6060 Hareid

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SEKSJONSSAMEIET GNR. 41 BNR. 426 I HAREID

Sameier i Hareid utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SEKSJONSSAMEIET GNR. 41 BNR. 426 I HAREID. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SEKSJONSSAMEIET GNR. 41 BNR. 426 I HAREID og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.