Se alle oppføringer i Hamresanden
Boligselskap•Hamresanden

SAMEIET GRANITTVEIEN 2

Registrert oppføring i Hamresanden.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Hamresanden

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET GRANITTVEIEN 2. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Hamresanden

Om SAMEIET GRANITTVEIEN 2

SAMEIET GRANITTVEIEN 2 er registrert i Hamresanden.

Org.nr
913873904
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET GRANITTVEIEN 2 – sameie i Hamresanden
Bilder fra SAMEIET GRANITTVEIEN 2 – sameie i Hamresanden
Fakta

Om SAMEIET GRANITTVEIEN 2

  • Aktiv og registrert virksomhet i Hamresanden
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 913873904
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET GRANITTVEIEN 2

Granittveien 2 4656 Hamresanden

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET GRANITTVEIEN 2

Sameier i Hamresanden utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET GRANITTVEIEN 2. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET GRANITTVEIEN 2 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.