Se alle oppføringer i Hammerfest
Boligselskap•Hammerfest

SAMEIET STRANDGATA 40 STRANDPARKEN BRYGGE

Registrert oppføring i Hammerfest.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Hammerfest

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET STRANDGATA 40 STRANDPARKEN BRYGGE. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Hammerfest

Om SAMEIET STRANDGATA 40 STRANDPARKEN BRYGGE

SAMEIET STRANDGATA 40 STRANDPARKEN BRYGGE er registrert i Hammerfest.

Org.nr
915316662
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET STRANDGATA 40 STRANDPARKEN BRYGGE – sameie i Hammerfest
Bilder fra SAMEIET STRANDGATA 40 STRANDPARKEN BRYGGE – sameie i Hammerfest
Fakta

Om SAMEIET STRANDGATA 40 STRANDPARKEN BRYGGE

  • Aktiv og registrert virksomhet i Hammerfest
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 915316662
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET STRANDGATA 40 STRANDPARKEN BRYGGE

Sjøgata 9 9600 Hammerfest

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET STRANDGATA 40 STRANDPARKEN BRYGGE

Sameier i Hammerfest utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET STRANDGATA 40 STRANDPARKEN BRYGGE. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET STRANDGATA 40 STRANDPARKEN BRYGGE og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.