Se alle oppføringer i Grimstad
Boligselskap•Grimstad

SAMEIE FRIVOLDVEIEN 76

Registrert oppføring i Grimstad.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Grimstad

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIE FRIVOLDVEIEN 76. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Grimstad

Om SAMEIE FRIVOLDVEIEN 76

SAMEIE FRIVOLDVEIEN 76 er registrert i Grimstad.

Org.nr
921015771
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIE FRIVOLDVEIEN 76 – sameie i Grimstad
Bilder fra SAMEIE FRIVOLDVEIEN 76 – sameie i Grimstad
Fakta

Om SAMEIE FRIVOLDVEIEN 76

  • Aktiv og registrert virksomhet i Grimstad
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 921015771
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIE FRIVOLDVEIEN 76

Frivoldveien 76 4877 Grimstad

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIE FRIVOLDVEIEN 76

Sameier i Grimstad utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIE FRIVOLDVEIEN 76. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIE FRIVOLDVEIEN 76 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.