Se alle oppføringer i Fosnavåg
Boligselskap•Fosnavåg

NEDRE HJELMESET SAMEIGE

Registrert oppføring i Fosnavåg.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Fosnavåg

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet NEDRE HJELMESET SAMEIGE. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Fosnavåg

Om NEDRE HJELMESET SAMEIGE

NEDRE HJELMESET SAMEIGE er registrert i Fosnavåg.

Org.nr
928840387
Næring
Utleie og drift av egne boliger
NEDRE HJELMESET SAMEIGE – sameie i Fosnavåg
Bilder fra NEDRE HJELMESET SAMEIGE – sameie i Fosnavåg
Fakta

Om NEDRE HJELMESET SAMEIGE

  • Aktiv og registrert virksomhet i Fosnavåg
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 928840387
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

NEDRE HJELMESET SAMEIGE

c/o Håvard Remøyholm 6091 Fosnavåg

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om NEDRE HJELMESET SAMEIGE

Sameier i Fosnavåg utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant NEDRE HJELMESET SAMEIGE. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av NEDRE HJELMESET SAMEIGE og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.