Se alle oppføringer i Flekkefjord
Boligselskap•Flekkefjord

SAMEIET LILLEHEIA 44

Registrert oppføring i Flekkefjord.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Flekkefjord

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET LILLEHEIA 44. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Flekkefjord

Om SAMEIET LILLEHEIA 44

SAMEIET LILLEHEIA 44 er registrert i Flekkefjord.

Org.nr
917131481
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET LILLEHEIA 44 – sameie i Flekkefjord
Bilder fra SAMEIET LILLEHEIA 44 – sameie i Flekkefjord
Fakta

Om SAMEIET LILLEHEIA 44

  • Aktiv og registrert virksomhet i Flekkefjord
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 917131481
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET LILLEHEIA 44

c/o Hanne Risvold 4407 Flekkefjord

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET LILLEHEIA 44

Sameier i Flekkefjord utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET LILLEHEIA 44. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET LILLEHEIA 44 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.