Se alle oppføringer i Farsund
Boligselskap•Farsund

SAMEIE LØKKEVEIEN 25

Registrert oppføring i Farsund.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Farsund

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIE LØKKEVEIEN 25. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Farsund

Om SAMEIE LØKKEVEIEN 25

SAMEIE LØKKEVEIEN 25 er registrert i Farsund.

Org.nr
923404414
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIE LØKKEVEIEN 25 – sameie i Farsund
Bilder fra SAMEIE LØKKEVEIEN 25 – sameie i Farsund
Fakta

Om SAMEIE LØKKEVEIEN 25

  • Aktiv og registrert virksomhet i Farsund
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 923404414
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIE LØKKEVEIEN 25

Løkkeveien 25D 4550 Farsund

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIE LØKKEVEIEN 25

Sameier i Farsund utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIE LØKKEVEIEN 25. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIE LØKKEVEIEN 25 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.