Se alle oppføringer i Evje
Boligselskap•Evje

SAMEIET TAUBANEGATA 29-43

Registrert oppføring i Evje.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Evje

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET TAUBANEGATA 29-43. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Evje

Om SAMEIET TAUBANEGATA 29-43

SAMEIET TAUBANEGATA 29-43 er registrert i Evje.

Org.nr
822079482
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET TAUBANEGATA 29-43 – sameie i Evje
Bilder fra SAMEIET TAUBANEGATA 29-43 – sameie i Evje
Fakta

Om SAMEIET TAUBANEGATA 29-43

  • Aktiv og registrert virksomhet i Evje
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 822079482
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET TAUBANEGATA 29-43

C/O Evje Landbruksregnskap AS 4735 Evje

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET TAUBANEGATA 29-43

Sameier i Evje utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET TAUBANEGATA 29-43. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET TAUBANEGATA 29-43 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.