Se alle oppføringer i Elnesvågen
Boligselskap•Elnesvågen

BOLIGSAMEIET BØLGEN TERRASSE

Registrert oppføring i Elnesvågen.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Elnesvågen

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet BOLIGSAMEIET BØLGEN TERRASSE. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Elnesvågen

Om BOLIGSAMEIET BØLGEN TERRASSE

BOLIGSAMEIET BØLGEN TERRASSE er registrert i Elnesvågen.

Org.nr
999323871
Næring
Utleie og drift av egne boliger
BOLIGSAMEIET BØLGEN TERRASSE – sameie i Elnesvågen
Bilder fra BOLIGSAMEIET BØLGEN TERRASSE – sameie i Elnesvågen
Fakta

Om BOLIGSAMEIET BØLGEN TERRASSE

  • Aktiv og registrert virksomhet i Elnesvågen
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 999323871
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

BOLIGSAMEIET BØLGEN TERRASSE

c/o Ole Arne Sætervik 6440 Elnesvågen

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om BOLIGSAMEIET BØLGEN TERRASSE

Sameier i Elnesvågen utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant BOLIGSAMEIET BØLGEN TERRASSE. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av BOLIGSAMEIET BØLGEN TERRASSE og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.