Se alle oppføringer i Eidsnes
Boligselskap•Eidsnes

SAMEIET SUNDGATA 12 A

Registrert oppføring i Eidsnes.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Eidsnes

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET SUNDGATA 12 A. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Eidsnes

Om SAMEIET SUNDGATA 12 A

SAMEIET SUNDGATA 12 A er registrert i Eidsnes.

Org.nr
987178949
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET SUNDGATA 12 A – sameie i Eidsnes
Bilder fra SAMEIET SUNDGATA 12 A – sameie i Eidsnes
Fakta

Om SAMEIET SUNDGATA 12 A

  • Aktiv og registrert virksomhet i Eidsnes
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 987178949
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET SUNDGATA 12 A

Sjukenesstranda 100 6037 Eidsnes

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET SUNDGATA 12 A

Sameier i Eidsnes utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET SUNDGATA 12 A. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET SUNDGATA 12 A og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.