Se alle oppføringer i Drøbak
Boligselskap•Drøbak

BOLIGSAMEIET FLATÅSEN III

Registrert oppføring i Drøbak.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Drøbak

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet BOLIGSAMEIET FLATÅSEN III. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Drøbak

Om BOLIGSAMEIET FLATÅSEN III

BOLIGSAMEIET FLATÅSEN III er registrert i Drøbak.

Org.nr
986589686
Næring
Utleie og drift av egne boliger
BOLIGSAMEIET FLATÅSEN III – sameie i Drøbak
Bilder fra BOLIGSAMEIET FLATÅSEN III – sameie i Drøbak
Fakta

Om BOLIGSAMEIET FLATÅSEN III

  • Aktiv og registrert virksomhet i Drøbak
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 986589686
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

BOLIGSAMEIET FLATÅSEN III

Flatåsen 20 1440 Drøbak

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om BOLIGSAMEIET FLATÅSEN III

Sameier i Drøbak utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant BOLIGSAMEIET FLATÅSEN III. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av BOLIGSAMEIET FLATÅSEN III og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.