Se alle oppføringer i Bodø
Boligselskap•Bodø

SAMEIET MARTHA STØVERS VEI B18

Registrert oppføring i Bodø.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Bodø

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET MARTHA STØVERS VEI B18. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Bodø

Om SAMEIET MARTHA STØVERS VEI B18

SAMEIET MARTHA STØVERS VEI B18 er registrert i Bodø.

Org.nr
997016572
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET MARTHA STØVERS VEI B18 – sameie i Bodø
Bilder fra SAMEIET MARTHA STØVERS VEI B18 – sameie i Bodø
Fakta

Om SAMEIET MARTHA STØVERS VEI B18

  • Aktiv og registrert virksomhet i Bodø
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 997016572
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET MARTHA STØVERS VEI B18

Martha Støvers vei 40B 8030 Bodø

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET MARTHA STØVERS VEI B18

Sameier i Bodø utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET MARTHA STØVERS VEI B18. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET MARTHA STØVERS VEI B18 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.