Se alle oppføringer i Bergen
Boligselskap•Bergen

SAMEIET SØREIDNESET 10V

Registrert oppføring i Bergen.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Bergen

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET SØREIDNESET 10V. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Bergen

Om SAMEIET SØREIDNESET 10V

SAMEIET SØREIDNESET 10V er registrert i Bergen.

Org.nr
932020297
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET SØREIDNESET 10V – sameie i Bergen
Bilder fra SAMEIET SØREIDNESET 10V – sameie i Bergen
Fakta

Om SAMEIET SØREIDNESET 10V

  • Aktiv og registrert virksomhet i Bergen
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 932020297
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET SØREIDNESET 10V

Erik Pontoppidans gate 6 5018 Bergen

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET SØREIDNESET 10V

Sameier i Bergen utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET SØREIDNESET 10V. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET SØREIDNESET 10V og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.