Se alle oppføringer i Bergen
Boligselskap•Bergen

SAMEIET NANSENS VEI 28

Registrert oppføring i Bergen.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Bergen

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET NANSENS VEI 28. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Bergen

Om SAMEIET NANSENS VEI 28

SAMEIET NANSENS VEI 28 er registrert i Bergen.

Org.nr
915685455
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET NANSENS VEI 28 – sameie i Bergen
Bilder fra SAMEIET NANSENS VEI 28 – sameie i Bergen
Fakta

Om SAMEIET NANSENS VEI 28

  • Aktiv og registrert virksomhet i Bergen
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 915685455
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET NANSENS VEI 28

Nansens vei 28 5063 Bergen

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET NANSENS VEI 28

Sameier i Bergen utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET NANSENS VEI 28. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET NANSENS VEI 28 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.