Se alle oppføringer i Bergen
Boligselskap•Bergen

SAMEIET HANS HAUGESGATE 19

Registrert oppføring i Bergen.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Bergen

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET HANS HAUGESGATE 19. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Bergen

Om SAMEIET HANS HAUGESGATE 19

SAMEIET HANS HAUGESGATE 19 er registrert i Bergen.

Org.nr
912689158
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET HANS HAUGESGATE 19 – sameie i Bergen
Bilder fra SAMEIET HANS HAUGESGATE 19 – sameie i Bergen
Fakta

Om SAMEIET HANS HAUGESGATE 19

  • Aktiv og registrert virksomhet i Bergen
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 912689158
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET HANS HAUGESGATE 19

Hans Hauges gate 19 5033 Bergen

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET HANS HAUGESGATE 19

Sameier i Bergen utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET HANS HAUGESGATE 19. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET HANS HAUGESGATE 19 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.