Se alle oppføringer i Bergen
Boligselskap•Bergen

HORDAGATEN 83

Registrert oppføring i Bergen.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Bergen

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet HORDAGATEN 83. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Bergen

Om HORDAGATEN 83

HORDAGATEN 83 er registrert i Bergen.

Org.nr
930150770
Næring
Utleie og drift av egne boliger
HORDAGATEN 83 – sameie i Bergen
Bilder fra HORDAGATEN 83 – sameie i Bergen
Fakta

Om HORDAGATEN 83

  • Aktiv og registrert virksomhet i Bergen
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 930150770
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

HORDAGATEN 83

c/o Elena Moiceanu 5055 Bergen

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om HORDAGATEN 83

Sameier i Bergen utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant HORDAGATEN 83. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av HORDAGATEN 83 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.