Se alle oppføringer i Ankenes
Boligselskap•Ankenes

HÅKVIK E6 44

Registrert oppføring i Ankenes.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Ankenes

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet HÅKVIK E6 44. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Ankenes

Om HÅKVIK E6 44

HÅKVIK E6 44 er registrert i Ankenes.

Org.nr
927984342
Næring
Utleie og drift av egne boliger
HÅKVIK E6 44 – sameie i Ankenes
Bilder fra HÅKVIK E6 44 – sameie i Ankenes
Fakta

Om HÅKVIK E6 44

  • Aktiv og registrert virksomhet i Ankenes
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 927984342
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

HÅKVIK E6 44

Håkvik - E6 44 8521 Ankenes

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om HÅKVIK E6 44

Sameier i Ankenes utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant HÅKVIK E6 44. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av HÅKVIK E6 44 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.