Se alle oppføringer i Alta
Boligselskap•Alta

EIERSEKSJONSSAMEIET ALTA VEST II

Registrert oppføring i Alta.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Alta

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet EIERSEKSJONSSAMEIET ALTA VEST II. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Alta

Om EIERSEKSJONSSAMEIET ALTA VEST II

EIERSEKSJONSSAMEIET ALTA VEST II er registrert i Alta.

Org.nr
927332663
Næring
Utleie og drift av egne boliger
EIERSEKSJONSSAMEIET ALTA VEST II – sameie i Alta
Bilder fra EIERSEKSJONSSAMEIET ALTA VEST II – sameie i Alta
Fakta

Om EIERSEKSJONSSAMEIET ALTA VEST II

  • Aktiv og registrert virksomhet i Alta
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 927332663
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

EIERSEKSJONSSAMEIET ALTA VEST II

c/o Bonord 9510 Alta

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om EIERSEKSJONSSAMEIET ALTA VEST II

Sameier i Alta utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant EIERSEKSJONSSAMEIET ALTA VEST II. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av EIERSEKSJONSSAMEIET ALTA VEST II og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.